اینجاییم تا دست آویزی باشیم برای رشد بهتر سهولت مدیریت | کسب و کار شما

توسعه کسب و کار

توسعه و راه اندازی کسب و کار در فضای اقتصادی و بازار کنونی از بزرگترین چالش های پیش روی کسب و کارها است. ما در حل این مشکل می توانیم یاری برای رشد کسب و کار و ایده های شما باشیم ...

خدمات پرداخت الکترونیک

پرداخت آنلاین و بازار خدمات الکترونیک از فضاهایی هستند که ورود به آن ها برای کسب و کارها الزامی است اما چالش های زیادی را در برابر کسب و کار قرار می دهند.

طی سالها هنر مدیریت از مهمترین موضوعاتی است که همواره توانسته، می تواند و خواهد توانست یک پروژه و ایده را به ساحل موفق راهبری نماید یا آنکه با شکست روبرو نماید. دست آویز با تکیه بر توان کسب شده طی سالهای متمادی، خدمات مختلف حوزه ارتباطات و فناوهای اطلاعات را در جهت بهبود مدیریت و توسعه کسب و کار، در اختیار متقاضیان و بهره برداران قرار می دهد….

علاوه بر زندگی کسب و کار هم باید نو شود و با استفاده از تکنولوژی نوین علاوه بر کارآمد بودن در آسودگی هم انجام پذیرد و از این رو دست آویز با پیاده سازی سیستم های نوین پرداخت شما را دس دست یابی به بهترین و آسوده ترین روش کسب درآمد راهنمایی خواهد نمود.

روش پرداخت آنلاین

دستگاه های پرداخت الکترونیک

خدمات به صنایع کوچک و متوسط

با توجه به سابقه گروه دست آویز به ارائه مشاوره به خدمات و کسب و کارهای مختلف، لذا شرایط ارائه بسیاری خدمات مورد لزوم شرکت های کوچک، متوسط و بزرگ توسط این گروه وجود دارد و برای سهولت امر، شرکت های کوچک و متوسط می توانند خدمات زیر را از طریق پایگاه اینترنتی بصورت آنلاین ثبت سفارش کرده و در فاصله کوتاهی به آن دست یابند.
پیشنهاد می شود شرکت های بزرگ برای اطلاع بیشتر از چگونگی خدمات و شناخت دقیق نیاز خود با ما در تماس باشید.

فضای مجازی ابزار کار این روزهای همه هست و از کودک تا جوانان و بزرگسالان همه به نوعی به این تکنولوژی وابسته هستند و ما در اینجا با بهره گیری از دستاوردهای نوین به شما کمک میکنیم تا قابل اطمینان ترین زیرساخت را برای تامین نیاز های خورد در اختیار بگیرید ….

  • شبکه اینترنت و زیرساخت ارتباطی
  • شبکه اینترانتی و داخلی
  • ساختار ارتباطی موبایل و سلولی
  • ساختارهای ارتباطی فیبر نوری
  • ساختار زیرساخت های اختصاصی

هوشمند سازی می تواند یکی از بهترین راهکارها برای شما باشد تا بتوانید خانه های قدیمی خود را تبدیل به یک خانه بسیار پیشرفته کنید. امروزه تکنولوژی های هوشمند سازی می توانند به افراد کمک کنند تا شرایط بهتری را برای زندگی در خانه خود ایجاد کنند. این تکنولوژی ها به شما کمک خواهند کرد تا به راحتی بتوانید دستگاه ها و تجهیزات موجود در خانه خود را از راه دور کنترل کنید و دیگر مشکلی در این زمینه نداشته باشید.

آموزش آنلاین

گروه مهندسی دست آویز و موسسین آن همواره علاقمند به توسعه دانش در سطح جامعه بوده اند و این مهم سبب شده است تا همواره برای آموزش آماده باشند. برخی آموزش های ارائه شده در این گروه مهندسی در ادامه بیان شده اند

باشگاه مشتریان، خریداران را ترغیب می‌کند که به کسب و کارهایی که قبلاً از خدمات آن ها استفاده کرده‌اند برای دریافت خدمات مجدد مراجعه کنند.

برای نمونه با ارائه پیشنهادهای خاص به مشتریان عضو باشگاه مثل دسترسی پیشرفته به محصولات جدید، تخفیف‌های شگفت‌انگیز یا حتی گاهی عرضه کالاهای رایگان اشاره کرد.

برای عضویت در باشگاه، مشتریان اطلاعات شخصی خود را در شرکت ثبت می‌کنند و یک شناسه منحصربه‌فرد مانند شناسه عددی یا کارت عضویت به آن‌ها داده می‌شود و هنگام خرید یا استفاده از آن شناسه استفاده می‌کنند.

اما آیا به این سادگی میتوان باشگاه مشتریان راه اندازی کرد؟!

افزایش راهکارهای ارتباط با مشتری افزایش نرخ خرید مشتری شناخت موفقیت دائم کسب و کار

نوآوری و خلق ایده

راهبری طرحهای ایده محور

دست آویز به منظور حمایت از نسل آینده و به نوعی ارضای نیازهای افکار و ذهن خلاق خود همواره شرکتها، متخصصان آزاد (Freelancer) و حتی دانشجویان و دانش آموزان را برای بارور سازی ایده هایشان به روش های مختلف یاری نموده و در آینده نیز ایشان را یاری خواهد نمود.

استارت آپ

استفاده بهینه از امکانات موجود

استارت آپ در فارسی به شرکت نوپا ترجمه شده است ولی بر این مسئله تاکیدی وجود ندارد که حتماً فعالیت آن در حوزه تکنولوژی یا فن آوری اطلاعات باشد، اما به دلیل اینکه بسیاری از استارت آپ ها در سالهای اخیر، حول این زمینه‌ها شکل گرفته‌اند، گاهی در تعریف استارت آپ به این مسئله هم اشاره می‌شود که استارت آپ باید در حوزه فن آوری‌های نوین فعال باشد.

ارتباطات اینترنتی

زیرساخت های ارتباطی

اینترنت پرسرعت بدون سیم یک تکنولوژی ارتباطی است که با استفاده از امواج رادیویی اطلاعات منتقل‌شده، از جایی به‌جای دیگر می‌روند و نیاز بهره برداران به ارتباط سیمی از بین می‌رود. در برپایی این سرویس باید استاندارد هایی رعایت گردند.

چرا با ما موفق خواهید شد!!

مشاوره دادن با نصیحت کردن متفاوت است و ما در گروه مشاوره دست آویز با توجه به سابقه در زمینه های مختلف مرتبط با حوزه های مختلف کسب و کار داریم و هچنین شناخت و تخصص عمیق زمینه های مختلف حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، بخوبی ابزار لازم را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید به موفقیت دست یابید.

مدیریت پروژه

مدیریت گردش کار

کنترل منابع هزینه

مدیریت اسناد اداری 

اینترنت امروزه به بخشی جدا نشدنی از زندگی روزمره مردم تبدیل شده است و شاید تصور انجام برخی کارها به روش‌های قدیمی کمی دشوار باشد. اینترنت تجربه‌های جدیدی را هم با خود به ارمغان آورده است؛ خرید آنلاین، تاکسی‌های اینترنتی، شنیدن و مشاهده آنلاین موسیقی و فیلم و دریای بیکرانی از داده‌ها که همیشه در دسترس هستند. همچنین با توسعه اینترنت نیاز مردم به انجام کارها با سرعت بیشتر روز به روز افزایش یافته است.

دست آویز با بیش از دو دهه تخصص و همراهی با سامانه ها و زیرساخت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین با بهره گیری از عوامل فنی توانمند خود، در طول بیش از 20 سال فعالیت خود تلاش نموده است همزمان با تربیت و استفاده از نیروهای متخصص و بهره گیری از بروزترین فن‌آوری‌های حوزه IT و نیز ارائه خدمات متنوع فناورانه به بهره برداران، تجربه‌ای متفاوت و دلپذیر را برای مشترکین خود به ارمغان آورده است.

مدیریت مرکز تماس

الکترونیک صنعتی

تحلیل سیستم ها

طراحی و پیاده سازی سیستم ها

شیراز، قدوسی غربی، مقابل بانک ملی، شماره 432، طبقه دوم

شماره تماس: 00989027160505


تمامی حقوق مادی و معنوی این پایگاه اینترنتی برای گروه مشاوره دست آویز محفوظ می باشد.